Bekijk hieronder de berichten op onze Facebook Page

SK Jachtbouw
SK Jachtbouw
“Immer schön klassisch” luidt de kop van de vaarimpressie van de SK Kotter 1350 Pilot in het blad SKIPPER. Lees hier de complete vaarimpressie hier : https://www.sk-jachtbouw.nl/wp-content/uploads/2020-12_SKIPPER_TEST_SK-Kotter-1350-Pilot.pdf
SK Jachtbouw
SK Jachtbouw
Nwe website www.sk-jachtbouw.nl Live! Met onder andere reisverslagen : www.sk-jachtbouw.nl/reisverslagen/
SK Jachtbouw
SK Jachtbouw
De SK Kotter 1250 Sedan bit.ly/2CliBU4 (SK 394) net terug van Eitze Jachtschilder Dijkstra, en de mannen van Martin Knigge (voor-montage) staan al te popelen.
SK Jachtbouw
SK Jachtbouw
8 Februari was de doop van de SK Kotter 1350 Pilot met bouwnummer SK 392, genaamd “Mondiser” (= mijn verlangen). Weer een trotse SK familie er bij !
SK Jachtbouw
SK Jachtbouw
SK Jachtbouw vandaag 45 jaar! Ons 40-jarig jubileum 5 jaar geleden voelt als de dag van gisteren… #page/1" target="_blank" rel="noreferrer">http://editor.albelli.nl/Preview/1/?wid=e947fbcf-8e23-41e4-b92c-a9a7128f70a0&showmenubar=true&showbuttonbuy=false&showbuttonshare=true&showcreatenew=true&showlogo=true&popup=true#page/1