SK Kotter Sedan

Enorme ruimtewerking

Bij de SK Kotter Sedan zijn de grote kuip en de salon gelijkvloers. Grote openslaande deuren maken van de twee één grote leefruimte. Dit zorgt voor een enorme ruimtewerking…
...lees meer

De SK-Kotter Sedan heeft een doorvaarthoogte van 2,45 meter en toch overal stahoogte. Het schip is laag gebouwd. Drie treden, meer is niet nodig om vanuit de salon naar de kombuis en eigenaarshut met badkamer in het voorschip te gaan.

Een andere karakteristieke waarde zijn de brede gangboorden. Aan boord van een SK-Kotter kunt u met de handen in de zakken van voor naar achteren wandelen.

De SK Kotter Sedan is perfect voor twee personen plus enkele opstappers. In de salon, waar ook de stuurstand is, bieden grote ramen uitzicht over de omgeving, zonder dat u van de zitbank hoeft op te staan. Deze zitbank kunt u voor uw gasten in een handomdraai ombouwen tot een tweepersoonsbed.

Mocht het weer tegenzitten, dan kunt u de fraai betimmerde kuip afdekken met de handige kuiptent, die u bij zonnig weer als zonnetent kunt gebruiken. Zo biedt de open kuip onder alle omstandigheden gemak, comfort en vooral erg veel ruimte.

...Bekijk video

Indelingen SK Kotter 1050 - 1150 - 1250 - 1350 - 1450 Sedan

 


SK Kotter 1050 Sedan

SK Kotter 1050 Sedan

 


SK Kotter 1150 Sedan

SK Kotter 1150 Sedan

 


SK Kotter 1250 Sedan

SK Kotter 1250 Sedan

 


SK Kotter 1350 Sedan

SK Kotter 1350 Sedan

 


SK Kotter 1450 Sedan

SK Kotter 1450 Sedan